Beton Silimi,Beton temizleme,Granit silimi,Granit temizleme,Mermer Silimi,Mermer temizleme

Mermer Silimi ve Parlatma Hizmetleri

By on 17 Ocak 2021 0

Mermer Silimi ve Parlatma Hizmetleri

Mermer, Son Zamanlarda Ev ve Ofis Ortamlarında En Çok Kullandığımız Doğal Taşlardandır. Otel, Avm, Villa, Yalı, İş Merkezi, Apartman Dairesi ve Diğer Tüm Alanlarda Kullanılan Mermerler, En Çok Zemin ve Basamak Kaplama ile Mutfak Ya Da Banyo Tezgâhlarına Uygulanmaktadır.
Günümüzde Mermer Dış Cephe Kaplamaları ve Zemin Döşemesi Mutfak, Banyo ve Genel Alanlarda Kullanılan Mermer, Granit ve Tüm Doğal taşlarda Yaşanan Problemler Her Geçen Gün Çözümsüz Bir Hal Almaktadır.
Mermer, Orta Sertlikte Olan, Bu Yüzden İşlenmesi de Oldukça Kolay Olduğu İçin Çok Yaygın Kullanılan Bir Doğal Taştır. Elbette Bu Durumun Zaman İçerisinde Dezavantajları Da Olmaktadır.
Mermer Yüzeyinin Zamanla Matlaşması ve Çizilmesi Gibi Yüzey Sirkülasyonuna Bağlı Olarak, Kirlenme, Pas ve Leke Tutma Gibi Yüzey Problemlerine de Neden Olabilir. Bu Sebeplerden Dolayı Firmamız Bu Sorunlara Karşı Düzenli Olarak Mermerin Silim ve Parlatmak İşlemlerini Tekrarlayarak Çözüm Sunmaktadır.

İstanbul Mermer Silimi ve Parlatma

Mermer Silme Parlatma, Özel Makinelerle El Değmeden Yapılır. Bu İşlemde Önce Mermer Temizlenir Daha Sonra Silim En Sonunda Parlatma İşlemi Yapılır.
Mermer; Beyaz Renkli Bir Doğal Taş Olduğu İçin Parlatma İşlemine İhtiyaç Duyar ve Parlatma İşlemi Sonrasında Çok Başarılı Sonuçlar Elde Edilir
Zamanla Matlaşmış, Kirlenmiş, Çizilmiş ve Yüzeyi Yıpranmış Mermer Yüzeyin Yeniden Belirli Abrasivler ve Makinalar Kullanılarak Parlatma İşlemine Mermer Silimi Denir.
Mermer Yüzeylerde Yaşanan Sorunları Firmamız Bildiği İçin Mermer Silimi, Mermer Cilalama, Mermer Temizleme, Mermer Koruma, Tüm Doğal Taşların Silimi ve Restorasyon Uygulamalarını Yapmaktadır.

Danışma Hattı:  0546940 2175